Moja osoba do kontaktu
igus® Sp. z o.o.

ul. Działkowa 121C

02-234 Warszawa

+48 22 863 57 70
+48 22 863 61 69

Gotowe do wbudowania Systemy energy chain wszystko w jednym!

Konfekcjonowane systemy, gotowe do montażu  
Zalety stosowania gotowych do montażu, konfekcjonowanych systemów prowadników kablowych i przewodów igus®

Wzrost Cash-flow

Elastyczne moce produkcyjne

Skrócenie terminów produkcyjnych

Unikanie przestojów maszyn

Jedno zamówienie zamiast 30-100

Koszty magazynowania zredukowane do zera

Nowoczesne wyposażenie – umożliwia zastosowanie korzystniejszych cen przy najwyższej jakości

Własne laboratorium badawcze do testowania wybranych komponentów

Ponad 4800 wtyczek oraz akcesoriów dostępnych od ręki

Dostawa wraz z odpowiednimi dla danej maszyny elementami i częściami blaszanymi

Certyfikat jakości DIN EN ISO 9001

Własna fabryka prowadników readychain® zatrudniająca ponad 160 specjalistów

Moce produkcyjne: do 1600 systemów tygodniowo

Bogate doświadczenie, zdobywane od roku 1993

Punkty serwisowe w 35 krajach świata oraz partnerzy handlowi w 42 krajach

 

1: Wszystko z jednego źródła
System readychain® obejmuje wstępnie konfekcjonowane, zindywidualizowane systemy prowadników kablowych. Rozwiązania gotowe do montażu są projektowane, realizowane i dostarczane według indywidualnych specyfikacji klientów. Zastosowanie stelaża montażowego przynosi korzyści nawet przy małych ilościach.
2: Elastyczne elementy
Teleskopowa konstrukcja stelaża readychain® umożliwia elastyczne dostosowanie do sytuacji montażowej w danym miejscu. Zmiany w produkcji seryjnej można łatwo wprowadzić w dowolnym momencie. Mechanizm zatrzaskowy pozwala również na późniejsze zamocowanie dodatkowych elementów do stelaża.
3: Trwałe zastosowanie
Elementy stelaża readychain® są ocynkowane i dzięki temu przystosowane do długiego użytkowania. Każdy stelaż jest konstruowany w przeciągu kilku godzin. Poszczególne elementy można ponownie wykorzystać w dowolnym czasie i dlatego nie należy ich utylizować po zakończeniu serii, jak w przypadku konwencjonalnych spawanych stelaży transportowych.

Redukcja kosztów składowania kabli, e-chains® i złączy. do zera

Dzięki naszym szybkim i gwarantowanym terminom dostawy mogą Państwo całkowicie zrezygnować ze składowania wysoko elastycznych prowadników, wtyczek i innych ewentualnych części montażu.

Redukcja cyklu produkcyjnego o 50%

Dzięki niezwykle sprawnemu zapleczu logistycznemu, firma igus® dostarcza gotowe systemy w ciągu 1-10 dni w określonym terminie i do prawie każdego miejsca na świecie.

Elastyczna odpowiedź na fluktuację zamówień

Z readychains® są Państwo zawsze przygotowani na okresowe wzloty i upadki. W takich przypadkach zawsze mogą Państwo przenieść odpowiedzialność za zmniejszoną wydalność na nas.

Zminimalizować czas postoju

Małe rzeczy mogą powodować duże problemy. Przez dodatkowy zakup licznych pojedynczych części, ryzykują Państwo nie tylko zwiększoną liczbę awarii, ale utrudniają również wykrywanie i usuwanie usterek.Wraz z ReadyChains ® otrzymują Państwo rozwiązanie systemowe. Każdy system sprawdzany jest w centrum testowym. igus® posiada certyfikat ISO 9001

Redukcja ilości dostawców i zamówień i o 75%

Jedno zamówienie – jeden rachunek – jedna dostawa – jeden partner. Już nie trzeba zajmować się zakupem niezliczonych pojedynczych części od niezliczonej liczby dostawców – my wiemy, jak szybko i tanio nabyć optymalne części konstrukcyjne.

Doradctwo w wyborze i zakupie takich komponentów jak wtyczki, elem. busowe, pneumatyka, hydraulika i konstr. stalowe

 

Testy wybranych przez Państwo komponentów w laboratorium igus®, ponad 50 miejsc testowych

 
Państwo określają stopień konfekcjonowania

Konfekcjonujemy dla Państwa zwykłe systemy e-chain® wypełnione chainflex® aż po kompleksowe systemy. Systemy te mogą zawierać wszystkie prowadniki, węże (pneumatyczne. hydrauliczne), złącza wtykowe, podziały wew., elementy łączące, zgodne z Państwa życzeniem i zamówieniem.

Po kawałku...........................................do projektu

 
Państwo decydują o rozmiarze

Realizujemy każdy rozmiar. Dzięki naszemu nowoczesnemu procesowi produkcji jesteśmy w stanie dostarczyć szybko i przy optymalnych kosztach zamówienia indywidualne lub seryjne.

Od 1 produktu.................................po produkcję seryjną

 
Państwo określają długość przesuwu

readychains® oferuje pełen zakres możliwości przesuwu łańcuchów e-chain® igus®. Konfekcjonujemy od bardzo krótkich aż po bardzo długie przesuwy. Gwarantujemy bezpieczny transport dowolnie długich instalacji.

Od małego............................................po duży

 
Standaryzowane pakiety readychain® ułatwią pracę

readychain® "Basic"

 

Proste, konfekcjonowane e-chain systems® z położonymi przewodami bez złączy wtykowych, opisane, ze zdefiniowaną częścią wystającą zgodnie z podanymi wytycznymi.

readychain® "Standard"

 

Proste, konfekcjonowane e-chain systems® z położonymi przewodami i wszystkimi złączami wtykowymi, opisane, ze zdefiniowaną częścią wystającą zgodnie z podanymi wytycznymi.

readychain® "Premium"

 

Konfekcjonowane e-chain systems® z przewodami każdego typu oraz złączami wtykowymi, przyłączami, częściami wystającymi i elementami konstrukcyjnymi zgodnie z podanymi wytycznymi.